Leśny Dworek to ośrodek wypoczynkowy na jeziorem Dymin na Kaszubach, w pobliżu miejscowosci Koczała.

Dla wypoczywających w gospodarstwie agrotutystycznym Pana Stanisława dostępne są murowane domki wczasowe, pawilon z pokojami, pokoje gościnne w głownym budynku gospodarstwa.

Domki murowane, dwupokojowe, 4 osobowe z łazienkami i aneksem kuchennym oraz domki posiadające pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienką i aneksem kuchennym. Łączna liczba miejsc noclegowych 50. Posiadam stołówkę na 120 miejsc serwująca wyżywienie domowe (śniadanie, obiad, kolacja).

Na terenie ośrodka do dyspozycji wczasowiczów jest kawiarnia, boiska sportowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka), wypożyczalnia sprzętu pływającego (rowery wodne, kajaki, łódki, żaglówka), wypożyczalnia rowerów szosowych. Możliwość korzystania z sauny, gabinetu odnowy biologicznej, kortu tenisa ziemnego i stołów tenisowych.

Agroturystyczne gospodarstwo posiada bezpośredni dostęp do jeziora Dymno oraz plaży piaszczystej i trawiastej. Jezioro Dymno jest pierwszej klasy czystości o powierzchni 88 ha. Pomosty dla wędkarzy i oznaczone miejsce do bezpiecznej kąpieli dla dzieci i osób dorosłych. Jezioro zarybione jest szczupakiem, linem, węgorzem. Występuje również sielawa, wzdręga, płoć, sieja, miętus oraz i raki.

Oferujemy bazę noclegową dla osób indywidualnych i zorganizowanych. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji wypoczynku i kolonii dla Kościołów Ewangelickich, Katolickich, Zielonoświątkowych i Baptystów. Ceny promocyjne dla grup zorganizowanych, dzieci i młodzieży!

Organizuję imprezy zakładowe, festyny, wesela do 100 osób, bankiety, komunie, stypy, a także zabawy z pieczeniem prosiaka lub grillowaniem nad jeziorem. Jesteśmy otwarci na różne formy wypoczynku zgodnie z życzeniem klienta. Gospodarstwo posiada również pole namiotowe i campingowe.